Co to jest?

Portal Nationale-Nederlanden to nowatorskie narzędzie pomagające użytkownikowi zmodyfikować nawyki żywieniowe tak, by odżywiać się zdrowiej. Wskazówki te, każdorazowo uwzględniające indywidualną sytuację użytkownika,  będą przydatne zarówno dla sportowców, osób żyjących w napięciu i stresie, ale też całych rodzin chcących stosować rozsądną profilaktykę zdrowotną opartą na diecie.

Jest to szczególnie pomocne narzędzie dla osób, które są zapracowane, nie mają czasu albo możliwości umówienia się na indywidualne konsultacje z dietetykiem. Z portalu skorzystają również osoby początkujące, ponieważ porady związane z odżywaniem opisane są przystępnie i wyjaśniają podstawowe kwestie.

Portal bazuje na aktualnej wiedzy z zakresu dietetyki, nadzorowanej merytorycznie przez ekspertów, a zalecenia dietetyczne zawsze uwzględniają bezpieczeństwo użytkownika.

Z portalu może korzystać zarówno główny użytkownik, który otrzymał konto, jak i jego najbliższa rodzina. Rodzice mogą uzyskać specjalne wskazówki dietetyczne dotyczące żywienia dzieci w różnym wieku.

Wygenerowane raporty, zalecenia i bilanse energetyczne dla wszystkich członków rodziny można zapisywać, i mieć do nich stały dostęp.